Olen kahe imearmsa lapse ema, töötanud lasteaiaõpetajana ning lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureuse õpingud.
Juba väikesest tüdrukutirtsust peale kirjutasin lugusid, luuletusi ning meisterdasin lauamänge. Sügavam huvi laste ja nende arengu vastu tekkis ülikooli õpingute ajal, mil arengupsühholoogia sai lemmikaineks.
Lasteaiaõpetajana kirjutasin enda rühma lastele nädala teemaga kokku minevaid toredaid jutukesi ja luuletusi ning meisterdasin arendavaid lauamänge.  Sain oma panuse eest ka tunnustuse "Tallinna aasta noor õpetaja 2017." Need lapsed on mu südames ning mõtetes siiani.
Nüüd, olles kodune ema kahe vahva põngerjaga, pürgin vaikselt enda unistuste suunas ning viin samm-sammult täide enda ideid ja äratan ellu loomingut. Mind inspireerivad lapsed, nende mängud, ideed ja vajadused. Lapsi jälgides, kuulates ning toetades, tekivad ideed, mis soovivad reaalsuseks saada.
Ammutan inspiratsiooni ka Montessori pedagoogikast, mis on last ning tema loomulikku arengut toetav. Huvi korral uuri lähemalt Montessori pedagoogika kohta.

Iga toetus mõne toote soetamise näol viib sammukese lähemale uute mõtete realiseerumisele (olgu selleks siis raamatud, mängud või midagi muud põnevat). Olen selle eest väga tänulik!

Imedemaa Nurgakese looja ja Imedemaa Kirjastuse omanik
Alice Remmel-Potisepp